VVLP

všetko spojené so slovom elektro a automatizácia

O našej spoločnosti

V roku 2008 bola založená spoločnosť VVLP s.r.o. zaoberajúca sa výrobou a službami v oblasti elektrotechniky, automatizácie a práčovníctva.  V roku 2016 sme sa pretransformovali na spoločnosť Viliam LUKÁČ PÁLENÍK VVLP.  Pokračujeme v tradícií našej práce pri ktorej využívame naše  dlhoročné skúsenosti v daných oblastiach.

Významnou oblasťou našej pôsobnosti tvoria služby v oblasti servisu, montáže, a rekonštrukčných prác na elektrotechnických zariadeniach.  Poskytujeme kompletný servis pre zákazníka od dodania nových zariadení, montáž, servis až po modernizáciu tých starších. Naším hlavným zameraním sú jednoúčelové zariadenia  a práčovnícka technika, kde poskytujeme pozáručný servis technológií rôznych značiek a záručný servis pre dodávateľov značiek LavamacGirbau. Spektrum našich zákazníkov tvoria práčovne a žehliarne v rôznych kútoch Slovenska a v spolupráci s partnerskou spoločnosťou aj v Čechách. V roku 2013 sme sa presadili aj v práčovniach v Chorvátsku a Slovinsku, kde sme vykonali jednak montáž nových komponentov, ale aj rekonštrukciu styčnej plochy pod kladkami na 12-komorovom pracom tuneli Lavatec.

Poskytujeme odborný poradenský servis v oblasti renovácie doteraz používaných výrobných strojov a zariadení, ich inovácie v rámci zakomponovania moderných prvkov z oblasti automatizácie za pomoci používania frekvenčných meničov, snímačov a ostatných prvkov automatizácie. Samozrejmosťou je nastavenie frekvenčných meničov podľa požiadavky zákazníka.

Za posledné dva roky sme našu činnosť rozšírili aj o riešenie problémov so statickou elektrinou, kde sme úspešne zrealizovali niekoľko projektov v oblasti práčovníctva a textilného priemyslu.

Spoločnosť má praktické skúsenosti v oblasti čistých priestorov pre zdravotníctvo a priemysel. Realizovali sme projekty riadenia pre vzduchové sprchy a riadenia pre blokovania dverí  pre slovenských a zahraničných obchodných partnerov (Maďarsko, Rusko, Nemecko).

Perspektívu a napredovanie spoločnosti vidíme v poskytovaní, čo najkomplexnejších služieb našim zákazníkom, lebo spokojný zákazník je hnacím motorom našich ambícií rozvíjať sa aj v ďalších oblastiach poskytovaných služieb. Problém zákazníka sa stáva aj naším problémom, preto sa usilujeme čo najskôr a za každých okolností urobiť maximum,  a vždy i niečo navyše k jeho spokojnosti.

Kontakt:

Viliam LUKÁČ PÁLENÍK VVLP : +421 (0) 948 432 515

Mgr. Shirley SCHREDLOVÁ :            +421 (0) 918 944 687

 

Hlavná 588/40

922 41 Drahovce - SK

 

Mail: vvlp@vvlp.sk

IČO: 34 664  891

IČ DPH: SK1026675738

Č. živ. Registra: 204-7561